Časopisy o vaření

obchod-oliver.cz

Tištěná média v České republice věnují tématu koření, jídla a pití, vaření a receptů poměrně dostatek prostoru. Všechny časopisy, které lze na novinových stáncích a v trafikách koupit, Vám představujeme v následujcím přehledu:

Časopis Apetit

Perioda: 

měsíčník

Cena 1 výtisku:

60,- Kč

Vydavatelství:

BURDA Media 2000, s.r.o.

Popis:

Apetit je časopis napsaný s opravdovou chutí a určený nové generaci žen a mužů, pro které je vaření více koníčkem a společenskou zábavou než nutností. I když se každá strana týká vaření, v celkovém zpracování časopisu se odrážejí prvky související se životním stylem. Apetit nabízí originální, jednoduché a funkční recepty, seznamuje čtenáře s gastronomickými novinkami a učí je "nebát se kuchyně". A to i v tom případě, že nejsou zrovna mistry kuchaři. Stránky jsou navrženy v příjemných barvách, takže už při pohledu na fotografie se vám sbíhají sliny. Při vaření podle Apetitu si čtenář bezděky uvědomí, že každý recept funguje. A výsledek vypadá přesně jako na fotografii v časopisu. Redakce Apetitu je vybavena profesionální kuchyní, aby mohla každý recept předem vyzkoušet s dostupnými ingrediencemi. "Zkušebními" kuchaři se stávají redaktorky nebo čtenáři Apetitu, kteří do této kuchyně přicházejí vařit. Recept se v redakci upravuje tak dlouho, dokud není výsledek stoprocentní.

Web:

www.apetitonline.cz

Předplatné:

V nabídce je klasické předplatné tištěného časopisu, digitální předplatné a předplatné kombinované. Více informací ZDE

 

Časopis Gurmet

Perioda:

měsíčník

Cena 1 výtisku:

39,- Kč

Vydavatelství:

Astrosat, spol. s.r.o.

Popis:

Časopis Gurmet přináší každý měsíc skvělé recepty a tipy. Inspirujte se nejlepší školou vaření! Všechny recepty jsou originální, připravované těmi nejlepšími profesionálními šéfkuchaři, kuchaři a cukráři nebo kuchaři-amatéry. Ti všichni učí vařit naše čtenáře způsobem, který je jednoduchý, přehledný a dává kvalitní základ bravurnímu zvládnutí kulinářského umění. Vzrůstající obliba kvalitních a nových surovin, televizních pořadů o vaření a kuchařských kurzů odráží skutečnost, že lidé chtějí jíst lépe a jinak než dříve. Proto jim Gurmet přináší tu nejlepší školu vaření, která je naučí zvládnout nové trendy v gastronomii, a nabízí tak možnost jíst i doma stejně dobře jako v restauraci. Gurmet je zkrátka neodolatelný český originál.

Web:

www.astrosat.cz/gurmet

Předplatné:

V nabídce je klasické předplatné tištěného časopisu. Více informací ZDE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.