OBCHOD OLIVER - káva, koření, ořechy, čaj, marmelády - svět mnoha úchvatných chutí a vůní

Internetový OBCHOD OLIVER je doslova synonymem pro slovo káva. Vždy prvotřídní a pokaždé čerstvě pražená, káva zrnková nebo káva mletá. Najdete u nás také špičkové jednodruhové koření, směsi koření, bylinky a sušené houby mnoha druhů z různých světadílů, dále výběrové ořechy, suché plody a semena přírodní i dražované. Sladkým pokušením v sortimentu jsou marmelády, džemy, povidla, kompoty a sirupy od rodinné české firmy a v neposlední řadě špičkové čaje od předních českých výrobců. Vítejte ve světě jedinečných gurmánských zážitků, ve světě mnoha úchvatných chutí a vůní, ve světě kde je na prvním místě kvalita - a to u všech nabízených produktů bez rozdílu - káva, koření a bylinky, ořechy, suché plody a semena, marmeláda, povidla, džem nebo sirupy, čaj ovocný, černý, bylinkový i zelený.

Již tuto neděli - 2.října slaví Oliver svátek. Budeme rádi, když to oslavíte s námi a proto jsme pro Vás připravili lákavou víkendovou nabídku: Od páteční půlnoci (30.9.) do nedělní půlnoci (2.10.) jsou všechny druhy BRAZILSKÉ KÁVY se slevou 33 %.

Tato nabídka se vztahuje na jakékoliv odebrané množství a na libovolný typ dopravy. 

Partneři eshopu Obchod Oliver - káva,koření, ořechy a suché plody, marmeláda, džem, sirupy, čaj:

Basketbalový klub BK JIP Pardubice

Regionální prodejna potravin Pardubanda

Tvorba webových stránek, eshopů a aplikací Proxima Design

Katalog firem Autopes

 

 

 

TOPlist

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.