Recepty

obchod-oliver.cz

Marně přemýšlíte co o víkendu uvařit? Fantazie nefunguje a nevíte, kde získat inspiraci? Využijte naše recepty, které máme osobně vyzkoušené a víme, že jídla chutnají výborně. Nečeká na Vás záplava tisíce receptů ze surovin, z nichž polovinu neznáte ani podle názvu. Vybíráme pro Vás recepty z dostupných ingrediencí

Rádi Vám ukážeme jak zajímavě využít koření, které u nás kupujete. A nejen koření. V některých receptech najdete jako suroviny oříšky nebo sušené ovoce v zajímavých a netradičních kombinacích.


Sleva za recept

Zašlete nám na email obchod-oliver(zavináč)email.cz svůj recept, který máte odzkoušený a pochutnává si na něm celá rodina. Pokud takový v naší virtuální kuchařce nemáme, zveřejníme ho a Vás odměníme slevou 10 % na celý příští nákup. Pokud přiložíte i fotku uvařeného pokrmu, sleva bude celých 15 %(*)

*=každý zákazník má nárok na slevu 10 % nebo 15 % maximálně 1x za 3 měsíce. Platí při zaslání originálního receptu, příp. receptu s fotografií výsledného jídla. Zasláním receptu zákazník uděluje souhlas s jeho zveřejněním na webu www.obchod-oliver.cz

 

Bezmasá jídla Hovězí maso
Kachní maso Králičí maso
Krůtí maso Kuřecí maso
Rybí maso Sladká jídla
Vepřové maso  

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.