KDO JSME

obchod-oliver.cz

Po 13 letech práce v oblasti masové gastronomie a obchodu jsme se rozhodli založit internetový obchod s výrobky, které máme osobně rádi a které přinášejí určitý druh intenzivního chuťového zážitku při jejich konzumaci. A tyto chuťové zážitky vám chceme v rámci internetového obchodu přinášet prostřednictvím kvalitních produktů za férové ceny. Naší ambicí a touhou je vybudovat silnou, stabilní a důvěryhodnou značku, která bude v očích zákazníků synonymem pro špičkovou kvalitu a perfektní zákaznický servis.    

Aroma a požitek, který nabízí špičková káva, je naprosto unikátní díky množství chuťových a éterických složek, které kávová zrna obsahují. Pražením kávy až po objednávce a správným skladováním co nejmenšího množství kávy udržujeme všechny tyto složky v kávových zrnech a Vy si je tak můžete vychutnat v celé jejich škále. Nabízíme dobrou a čerstvou kávu všem, kteří kávu rádi pijí a jako nápoj jim chutná.

Koření je základem každého dobrého pokrmu. A bez kvalitního a správně skladovaného koření je každé jídlo chudší, méně výrazné, bez náboje. Všechny dodavatele koření a bylinek si důkladně prověřujeme a s detailní pečlivostí kontrolujeme každou novou zásilku. Proto jsme si jisti, že vám vždy přinášíme v naší široké paletě jednodruhových koření, kořenících směsí a sušených bylin to nejlepší. Koření od nás vaše jídlo obohatí a dodá mu ten správný šmrnc.

Ořechy, zdravá semínka a sušené ovoce vybíráme vždy s ohledem na kvalitu a nesnažíme se mít neustále v nabídce celou škálu těchto produktů, pokud nejsou v odpovídající úrovni.

U našich partnerů vybíráme úžasné Gastro zážitky, které vám umožní prožít v oblasti gastronomie něco nového a dosud nepoznaného.

 

Věříme, že s nabídkou eshopu, budete vždy spokojeni a s potěšením se budete vracet za nákupy pochutin, které vám i nám přinášejí radost a gurmánské zážitky. Každý den pro to děláme maximum !!!

 

Obchod Oliver

gurmánské zážitky 

               

  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.