Cestování

Dovolená na podzim? Proč ne!

Hlavní turistická sezóna je pryč. Většina lidí už vyčerpala svou dovolenou a další volno před nimi bude až na Vánoce. Ale pokud nemáte rádi davy turistů a nevyhledáváte vedro, může být právě podzim ideálním obdobím pro vaši dovolenou.

České hory aneb Kde strávit dovolenou v tuzemsku

Letní prázdniny už jsou tady a vy jste možná nestihli našetřit na dovolenou u moře. Nevadí, i Česko skrývá mnoho pozoruhodných míst hodných objevování. Co takhle letos prozkoumat naše pohoří?

Jak jíst zdravě na cestách?

Cestování může být zábavné, ale v mnoha ohledech také náročné. Zvláště pokud se snažíte zhubnout a nechcete se ani na cestách či dovolené vzdát svého naučeného zdravého stravování.

Do jakých zemí vyrazit v zimě za teplem?

V zimních měsících, kdy je většinu dní podmračeno, mrazivo a venku na nás nečeká nic moc pěkného, má mnoho z nás chuť vyrazit někam teplem. Které země jsou k takové zimní teplé dovolené nejpříhodnější?

Kam za památkami v největších městech Česka?

Česká republika nabízí turistům mnoho krásných měst, z nichž Praha a Brno jsou nejvíce navštěvované. Obě města nabízejí širokou škálu historických a kulturních atrakcí, od Pražského hradu po Vilu Tugendhat. Navštivte Česko a objevte jeho poklady sami!