POMÁHÁME

Podnikání pro nás není jen urputná honba za co největším ziskem. Podnikání pro nás znamená životní styl se vším, co k tomu patří. A my jsme plně přesvědčeni, že k úspěšnému podnikání patří také zásady, které se souhrnně nazývají jako CSR - SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST FIREM (z anglického Corporate Social Responsibility).

Jde o dobrovolné integrování sociálních a enviromentálních hledisek do každodenního života firmy. Tento princip zahrnutí sociálních a enviromentálních hledisek do strategie firmy, spolu s primárním orientací na vytváření zisku, se někdy také nazývá "trojí zodpovědnost"

Společenská odpovědnost firem v praxi

Zásady, které by měla každá společensky odpovědná firma dodržovat, lze rozdělit na tři oblasti

EKONOMICKÁ OBLAST

SOCIÁLNÍ OBLAST

ENVIRONMENTÁLNÍ OBLAST

 

PODPOROVANÉ PROJEKTY

Integrační centrum Kosatec

www.centrumkosatec.cz

Integrační centrum sociálních aktivit v Pardubicích Kosatec je projekt České abilympijské asociace. Posláním tohoto sdružení je podporovat lidi z cílových skupin v překonání psychické i sociální izolace, v setrvání v přirozeném prostředí a zachování vlastního životního stylu. Dále zajistit zvyšování úrovně informovanosti a profesního rozvoje uživatelů služeb. Česká abilympijská asociace vznikla v roce 1997. Integrační centrum Kosatec Pardubice bylo otevřeno 1.9.2011.

 

Naděje pro Elišku

www.nadejeproelisku.cz

Eliška se narodila jako úplně zdravé miminko. V 8 týdnech věku se u Elišky objevily epileptické záchvaty. Eliška absolvovala řadu vyšetření, bohužel zatím nebyla zjištěna příčina epileptických záchvatů. Vyzkoušeno bylo již 5 druhů léků, speciální ketogenní dieta, zatím bez delšího léčebného efektu. Jak můžete Elišce pomoci? Sbíráním víček z PET lahví a i jiných plastových víček a obalů. Darováním jakékoliv, třeba sebemenší částky na transparentní účet Elišky. Sdílením informací mezi své přátelé a známé.

 

Chybí zde Váš projekt nebo organizace? Kontaktujte nás, popište nám čím se zabýváte a jaká by mohla být naše role při pomoci, kterou se denně zabýváme. Využijte, prosím, kontaktní formulář, který najdete ZDE

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.